Read it Later 2.1.4 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Read it Later 2.1.4

Program properties
Rozmiar 0.20 MB
Wydawca
Strona internetowa http://readitlaterlist.com
Licencja Freeware
Data wysłania 17.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 38

Opis wydawcy

Read It Later to bardzo przydatne, acz jednocześnie niewielkie rozszerzenie do przeglądarki internetowej Firefox i innych, pozwalające użytkownikowi na zapisanie odnośnikow internetowych do stron które chcemy przeczytać, ale akurat nie możemy, bez zapełniania naszych zbiorów zakładek przypadkowymi linkami i innymi internetowymi śmieciami.

Rozszerzenie to instaluje się bardzo szybko w programie (niecałe dwieście kilobajtów do pobrania) i dodaje do dyspozycji użytkownika dwa dodatkowe przyciski oraz opcję do menu kontekstowego, pozwalające na szybkie dodanie aktualnie przeglądanej strony do naszej listy Read It Later w celu późniejszego jej przeglądania. Wszystkie zapisane w ten sposób odnośniki są zapisywane w oznaczonym folderze na zakładki, który jest trzymany osobno od naszych tzw. zwykłych zakładek, by zachować porządek w programie. Obok możliwości zapisywania odnośników na później, program jest zintegrowany z wieloma stronami społecznościowymi, pozwalając użytkownikowi na szybkie i bezproblemowe dzielenie się interesującymi stronami na przykład za pośrednictwem Facebooka. Jeszcze inna opcja to z kolei dodatkowa funkcja synchronizacji zakładek na wielu komputerach i urządzeniach przenośnych jednocześnie za pomocą serwera sieciowego i konta oferowanego przez twórców programu.

Program jest bardzo przydatnym narzędziem, szczególnie, gdy na względzie mamy wygodę poruszania się po Internecie, a także utrzymywanie porządku w tworzonych przez nas zakładkach, co po pewnym czasie korzystania z komputera staje się wręcz obowiązkiem.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone