Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

MailStore Home 5.0.1

MailStore Home
Program properties
Rozmiar 5.96 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.mailstore.com/
Licencja Freeware
Data wysłania 17.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 0

Opis wydawcy

MailStore Home to bardzo wygodne w użyciu narzędzie, pozwalające użytkownikowi na stworzenie kopii zapasowej wszystkich swoich wiadomości e-mail, nawet z wielu aplikacji, tworząc jedną, stałą i całkowicie bezpieczną bazę danych. Program jest bardzo kompatybilny i pozwala na importowanie i zapisywanie wiadomości z wielu rodzajów programów pocztowych, a nawet internetowych serwisów pocztowych jak Gmail.

Program MailStore pozwala na zapisywanie dowolnej ilości wiadomości e-mail. Za pomocą programu możemy zaimportować wiadomości pocztowe z programów Outlook, Windows Mail, Outlook Express, Thunderbird, Exchange a także serwisów POP i IMAP (jak wspomniany Gmail czy Yahoo!Mail) oraz, oczywiście, z plików zapisanych lokalnie. Mailstore zapisuje wszystkie wiadomości pocztowe w archiwum, z którego można spokojnie odczytywać zapisane wiadomości pocztowe i przeszukiwać je z wykorzystaniem wygodnego i wszechstronnego narzędzia wyszukiwania. Za pomocą programu możemy łatwo stworzyć bazę danych naszych wiadomości z serwisu Gmail i szybko je przeglądać, bez potrzeby wchodzenia do Internetu. Program dodatkowo oferuje możliwość automatycznego wypalania płyt kompaktowych zawierających kopię zapasową naszej pocztowej bazy danych, jak i eksportowanie zawartości do formatu .eml. Dodatkowo, MailStore zapisuje bazę danych w formacie kompatybilnym z MIME, dzięki czemu mogą być odzyskane w dowolnym momencie bez utraty danych.

Jako freeware'owe narzędzie do tworzenia kopii zapasowych naszej poczty elektronicznej, program MailStore Home jest wręcz niezastąpiony!

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone