Stronghold Kingdoms 4.6 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Stronghold Kingdoms 4.6

Program properties
Rozmiar 146.48 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.strongholdkingdoms.com/
Licencja Freeware
Data wysłania 17.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 76

Opis wydawcy

Stronghold Kingdoms to sieciowa, darmowa kontynuacja znanej serii gier strategicznych Stronghold (Twierdza). Tytuł ten to przeznaczona dla wielu graczy gra MMO pozwalająca na wcielenie się w lorda suwerena własnej twierdzy i rywalizowanie z innymi graczami o koronę, okraszone przyjemną dla oka grafiką i kilkoma ciekawymi, niekonwencjonalnymi rozwiązaniami.

Stronghold Kingdom pozwala graczowi na przebycie drogi od zwykłego, zapchlonego wsiura aż po władcę ogromnych połaci ziemi, a nawet króla kraju! Program opiera się na ciągłym rozwijaniu swojej postaci poprzez system statystyk, a także, jak tytuł wskazuje, rozbudowywania swojej twierdzy w celu stworzenia jak najlepszego zamku. Istotne przy tym jest zwracanie cały czas uwagi na kwestie takie jak zasoby, stabilna ekonomia, pokój na własnych ziemiach i inne. Gra nie narzuca określonego stylu grania i można być tak agresywnym lub tak pacyfistycznie nastawionym jak tylko się chce. Nie tylko zdobywanie i bronienie zamków jest tutaj elementem gry: istotne jest także tworzenie stabilnej ekonomii, jak i rozgrywki polityczne toczące się pomiędzy graczami i postaciami sterowanymi przez komputer. Gra jest bardzo rozbudowana we właściwie każdym aspekcie i możliwe są bardzo szybkie zmiany w układzie sił. Ostatecznym celem o który rywalizują gracze jest, oczywiście, korona.

Całość spina przyjemna dla oka grafika i intrygująco wyglądający moduł społecznościowy, ucharakteryzowany na pochodzącą z okresu średniowiecza mapę strategiczną. Tytuł można spokojnie polecić wszystkim fanom ciekawych strategii.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone