Magic: The Gathering - Tactics 3.45 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Magic: The Gathering - Tactics 3.45

Program properties
Rozmiar 2.06 GiB
Wydawca
Strona internetowa http://www.magicthegatheringtactics.com/playnow/
Licencja Freeware
Data wysłania 17.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 49

Opis wydawcy

Serii gier karcianych Magic: The Gathering nie trzeba chyba przedstawiać nikomu. A dla tych co jednak nie mieli z nią styczności (a są tacy?) wyjaśniamy: jest to jedna z najbardziej rozbudowanych i ciekawych strategicznych gier karcianych dostępnych obecnie na rynku. Tactics to darmowa gra sieciowa pozwalająca graczom na stworzenie własnej talii potężnych kart i zmierzenie się z innymi graczami, by wygrał najlepszy.

Każdy z graczy otrzymuje na początek własnego awatara, jednego z Planeswalkers, Odkrywców Sfer, wybiera określony kolor (jest ich pięć: biały, czerwony, zielony, niebieski i czarny, z których każdy reprezentuje inny rodzaj magii, postaci i frakcji) oraz zestaw startowy. Następnie, dzięki zdobywanym bądź dokupywanym kartom, mierzą się między sobą w walce. Gra jest bardzo rozbudowana i korzysta ze wszystkich zasad i rodzajów kart wprowadzonych do gry przez lata. Na początek zawsze przydatna jest opcja rozgrywki solowej, pozwalająca na zapoznanie się z kampanią, jednakże najistotniejszym i najciekawszym elementem gry jest walka z innymi graczami, w którym wystawiane istoty, landy, artefakty i czary stanowią o wygranej bądź sromotnej klęsce. Jest to jedna z najbardziej wiernych, a przez to emocjonujących adaptacji Magic: The Gathering do formatu cyrklowego i przez to godna polecenia właściwie każdemu graczowi.

Należy także zwrócić uwagę, iż gra jest zintegrowana z systemem rankingowym i pozwala także na branie udziału w organizowanych turniejach Magica. Też warto, bo są to jeszcze bardziej ekscytujące momenty.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone