Star Trek Online 7.9 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Star Trek Online 7.9

Program properties
Rozmiar 9.54 GiB
Wydawca
Strona internetowa https://register.perfectworld.com/sto_splash
Licencja Freeware
Data wysłania 17.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 46

Opis wydawcy

Star Trek Online to intrygująca propozycja z gatunku science-fiction MMO (massive multiplayer online), pozwalająca graczom na eksplorowanie, po raz pierwszy, ogromnego uniwersum Star Treka jako jedna z postaci je zamieszkujących. Gracze tworzą własnego awatara, statek, a następnie otrzymują pełną wolność w podróżowaniu tam, gdzie nie dotarł jeszcze żaden człowiek (albo też po prostu nie wrócił, by się tym pochwalić).

Star Trek Online to gra z gatunku Free-to-Play, dawniej rozpowszechniana jako tytuł komercyjny (co jest swoistym gwarantem jakości), obecnie dostępna bezpłatnie dla każdego do poziomu pięćdziesiątego włącznie. Gracze otrzymują tutaj możliwość zasiąść za sterami własnego statku kosmicznego i eksplorowanie ogromnego uniwersum stworzonego na potrzeby marki Star Trek. Dostępne są zarówno łatwo rozpoznawalne unikalne lokacje, jak Deep Space 9 czy Vulkan, jak i całkowicie nowe systemy gwiezdne i inteligentne gatunki z którymi możemy nawiązać kontakt. Gracz ma pełną kontrolę nad przydzielaniem zadań na pokładzie swojego statku i może wysyłać członków załogi na określone misje, rozwijać ich umiejętności, jak i wymieniać się nimi z innymi graczami, by zbudować załogę odpowiednią dla nas. Jednakże wątek ekonomiczny jest tutaj jedynie dodatkiem (chociaż dość rozbudowanym) dla głównej gry, w której celem jest eksploracja kosmosu, walka z innymi statkami kosmicznymi, jak i dokonywanie eksploracji planet razem z tzw. Away Team.

Star Trek Online to ciekawa propozycja, także dla fanów zwykłego sci-fi. O ile jednak dla Trekkies gra może być spełnieniem marzeń, zwykły gracz może dostrzec pewne niedoróbki lub problemy. Dużą zaletą jest tryb kuźni (Foundry) pozwalający między innymi na tworzenie nowych statków, a nawet ras zamieszkujących uniwersum Star Trek.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone