Doro PDF Writer 1.70 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Doro PDF Writer 1.70

Program properties
Rozmiar 6.74 MB
Wydawca
Strona internetowa http://thesz.diecru.eu/content/doro.php
Licencja Freeware
Data wysłania 17.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 51

Opis wydawcy

DoroPDF to jeden z prostszych, acz wcale nie gorszych programów pozwalających na eksportowanie dokumentów, stron internetowych, grafik itd. do formatu PDF z możliwością uzupełnienia stworzonego pliku o dodatkowe opcje, jak kodowanie czy uniemożliwienie kopiowania i przeklejania fragmentów z drukowanego pliku. Oczywiście, jest to narzędzie całkowicie darmowe dla każdego użytkownika.

DoroPDF Writer instaluje się na komputerze użytkownika jako wirtualna drukarka. Sprawia to, iż eksportowanie stron itd. do pliku PDF staje się banalnie proste. Wymagane jest właściwie tylko wskazanie DoroPDF Writer jako drukarki w momencie uruchomienia procesu drukowania i voila! PDF jest gotowy. Oczywiście, posiada to swoje ograniczenia: niemożliwe jest skorzystanie z programu w aplikacjach które po prostu nie obsługują drukowania. Brakuje także bardziej zaawansowanych opcji: program pozwala na dodanie stu dwudziesto ośmio bitowego szyfrowania do pliku i zabezpieczenie go hasłem, a także uniemożliwienie kopiowania i przeklejania fragmentów pliku.

Jednakże dość mała ilość opcji nie powinna odstraszać: jest to nadal znakomity program w swojej funkcjonalności i przydatny, chociażby przez to, że nie dodaje żadnych znaków wodnych i innych przeszkadzajek do wygenerowanego pliku. Jeśli jednak jesteśmy zaawansowanym użytkownikiem potrzebującym więcej możliwości i dokładniejszej kontroli nad procesem generowanie PDF, warto zwrócić uwagę na inne, bardziej zaawansowane programy. Jeśli jednak potrzebujemy po prostu prostej drukarki PDF, to jest to zgrabny program w sam raz.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone