SuperScan 4.0 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

SuperScan 4.0

Program properties
Rozmiar 0.19 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.mcafee.com/us/downloads/free-tools/index.aspx
Licencja Freeware
Data wysłania 17.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 79

Opis wydawcy

Program SuperScan to niezwykle potężne narzędzie pozwalające użytkownikowi na skorzystanie z tak podstawowych w życiu każdego administratora sieci narzędzi, jak skanowanie portów, ping, traceroute, WHOIS i tak dalej. Program oferuje bardzo szerokie możliwości i jest do tego narzędziem całkowicie freeware'owym, godnym polecenia każdemu, nawet najbardziej doświadczonemu administratorowi sieci.

Osoby korzystające wcześniej z wersji 3.0 powinny natychmiast uaktualnić swoją wersje programu do wersji 4.0. Dlaczego? Otóż SuperScan 4.0 reprezentuje prawdziwy skok w jakości i stanowi w pełni wyposażony, samodzielny zestaw narzędzi do obsługi sieci. O ile poprzednią wersję często trzeba było uzupełniać dodatkowymi programami, SuperScan 4.0 jest wszystkim czego potrzeba każdemu administratorowi. Ale ad rem!

Porgram pozwala na skorzystanie z dużej palety narzędzi sieciowym, od podstawowych jak ping, traceroute, HTTP HEAD, WHOIS, po bardziej zaawansowane, jak skanowanie z użyciem komendy ping, skanowanie portów z wykorzystaniem dowolnego zasięgu IP, jak i określenie pliku tekstowego z którego adresy IP mają być ekstrahowane. Inne opcje to między innymi skanowanie TCP SYN, UDP, skanowanie raportów HTML, wbudowana baza danych portów, wyliczanie hostów Windows, pobieranie bannerów i więcej.

Całość spięta jest bardzo wygodnym interfejsem zasługującym na najwyższe noty. To, w połączeniu z ogromną funkcjonalnością, jak i bezpłatnością programu sprawiają, iż jest on jak najbardziej wart polecenia absolutnie każdemu administratorowi.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone