GetSusp 3.0.0 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

GetSusp 3.0.0

Program properties
Rozmiar 1.46 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.mcafee.com/us/downloads/free-tools/getsusp.aspx
Licencja Freeware
Data wysłania 17.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 44

Opis wydawcy

Stworzony przez korporację McAfee (jednego z największych producentów oprogramowania służącego do ochrony komputerów) program GetSusp jest samodzielnym narzędziem pozwalającym użytkownikowi na przeprowadzenie skanowania komputera i wykrycia potencjalnych zagrożeń dla jego bezpieczeństwa, jak spyware, malware i tak dalej. Jest to narzędzie bezpłatne i całkiem efektywne w swojej dziedzinie.

McAfee GetSusp działa poprzez zastosowanie zaawansowanych algorytmów heurystycznych w połączeniu z  Global Threat Intelligence (GTI), światową bazą danych prowadzoną przez McAfee, zajmującą się kompilowaniem, zapisywaniem i rozwijaniem informacji o aplikacjach, procesach i usługach, a także ocenianiem ich pod względem potencjalnego zagrożenia, jakie mogą stawiać. GetSusp działa niezwykle szybko, jednak by móc faktycznie skorzystać z jego umiejętności, potrzebne jest stabilne połączenie z Internetem: program łączy się z bazą automatycznie w celu zaczerpnięcia informacji na temat podejrzanych procesów i generuje raporty w oparciu o pobrane dane. Bez połączenia z internetem będzie to wyłącznie ładną ozdóbka naszego dysku twardego i nic poza tym. Jednakże jeśli jesteśmy w stanie zapewnić mu stały dostęp do Internetu, odwdzięczy się szybkim skanowaniem i dokładną oceną zagrożenia.

Program sam w sobie nie jest w stanie usuwać wykrytych zagrożeń, jednakże trzeba zaznaczyć, iż jest to właściwie wyłącznie skaner, mający stanowić wstęp do procesu usuwania malware, a nie samodzielnie usuwać wykryte problemy. Jest to narzędzie skierowane do osób nie posiadających dużego doświadczenia w korzystaniu z komputerów, lecz chcących zadbać o funkcjonowanie swojego komputera. Tutaj sprawdza się wręcz znakomicie.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone