McAfee Stinger 10.2.0.545 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

McAfee Stinger 10.2.0.545

Program properties
Rozmiar 8.59 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.mcafee.com/us/downloads/free-tools/stinger.aspx
Licencja Freeware
Data wysłania 17.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 70

Opis wydawcy

Program McAfee Stinger to specjalne narzędzie służące do skanowania komputera i wykrywania potencjalnych znajdujących się na nim zagrożeń. Jest to samodzielny komponent służący wyłącznie do identyfikowania zagrożeń istniejących na komputerze, by możliwe było następnie usunięcie ich z użyciem konwencjonalnego programu antywirusowego. Jest to przy tym narzędzie bezpłatnie oferowane przez korporację, by umożliwić użytkownikom zwiększenie ochrony swojego komputera.

Program ten nie jest samodzielnym antywirusem, a jedynie skanerem, pozwalającym na przeanalizowanie zawartości komputera i odszukanie znajdujących się na nim elementów mogących stwarzać zagrożenie. Program jest uaktualniany wiele razy każdego tygodnia, gdyż nowe sygnatury wirusów, malware i tak dalej są dodawane do jego bazy danych, sprawiając, iż Stinger jest całkiem ciekawą propozycją dla właściwie każdego użytkownika dbającego o bezpieczeństwo swojego komputera. Na uwagę zasługuje zastosowanie przez McAfee technologii wykrywania naruszeń bezpieczeństwa o nazwie Artemis, stanowiącą ich własny skaner, pozwalający na szybkie odszukanie wszystkich elementów potencjalnie niebezpiecznych dla właściwie każdego komputera.

Program posiada bardzo szerokie możliwości w zakresie wykrywania niebezpiecznych elementów znajdujących się na dysku twardym, lecz nie ma możliwości ich usuwania. Jednak jako narzędzie diagnostyczne jest wprost niezastąpiony i wart polecenia, szczególnie, że pobranie i skorzystanie zeń nic nie kosztuje.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone