Free IP Address Tracker 3.45 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Free IP Address Tracker 3.45

Program properties
Rozmiar 19.53 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.whatsupgold.com/free-software/network-tools/ip-address-tracker.aspx
Licencja Freeware
Data wysłania 17.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 102

Opis wydawcy

Program IP Address Tracker to narzędzie stworzone przez przedsiębiorstwo WhatsUp Gold, służące do szybkiego identyfikowania, analizowania i zapisywania numerów IP wykorzystywanych w naszej przestrzeni roboczej, pozwalające na zaoszczędzenie czasu jaki stracilibyśmy na identyfikowanie zasięgów IP szukając ich ręcznie.

Program jest w istocie w pełni wyposażonym menedżerem adresów IP używanych w sieci, zaprojektowany po to, by umożliwić nowym użytkownikom wykorzystanie potężnej i bardzo wydajnej funkcjonalności oferowanej w zakresie zaządzania numerami IP, a doświadczonym użytkownikom, by mogli zastąpić używane dotychczas metody śledzenia i zapisywania IP wydajnym i wygodnym w użyciu menedżerem.

Za pomocą IP Address Tracker szybko będziemy w stanie odkryć wykorzystywaną w naszej sieci przestrzeń IP (zasięgi numerów), bezbłędnie identyfikując wszystkie elementy będące integralną jej częścią. Dodatkowo, program automatycznie identyfikuje zajęte i wolne adresy IP, pozwala na lokalizowanie i identyfikowanie zduplikowanych numerów IP, kategoryzowanie urządzeń wpiętych w sieć, no i wreszcie odszukiwanie numerów IP w oparciu o nazwę hosta, status lub adres MAC.

Podsumowując, jest to niewielkie, acz bardzo przydatne narzędzie dla właściwie każdego administratora sieci. Pozwala na szybkie identyfikowanie numerów IP i z łatwością można je dostosować do własnych wymagań, gdyż znakomicie obsługuje zarówno małe, jak i duże sieci. No, a do tego jest narzędziem całkowicie bezpłatnym!

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone