Free TFTP Server 2.6 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Free TFTP Server 2.6

Program properties
Rozmiar 19.53 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.whatsupgold.com/free-software/network-tools/tftp-server.aspx
Licencja Freeware
Data wysłania 17.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 109

Opis wydawcy

Program o nazwie WhatsUp Gold TFTP Server to przydatne narzędzie, pozwalające na utworzenie bezpiecznego serwera w sieci, za pomocą którego możemy w bezpieczny sposób przesyłać dane wymagające pewnej ostrożności, jak pliki konfiguracyjne aplikacji i systemu. Program jest całkowicie bezpłatny i stanowi bardzo dobre uzupełnienie wszelkich innych narzędzi do przesyłania plików w sieci, jakie zdarza się nam wykorzystywać.

TFTP Server jest programem skierowanym głównie do profesjonalnych informatyków, w pierwszej kolejności administratorów sieci, by umożliwić im skorzystanie z zawsze dostępnej usługi dającej możliwość łatwego i szybkiego przesyłania plików za pomocą bezpiecznego medium. Program chroni pliki i oszczędza czas użytkownika, pozwalając na w pełni bezpieczny transfer istotnych elementów systemu i konfiguracji urządzeń doń podłączonych pomiędzy nimi.

Program pozwala na ustawianie indywidualnych ograniczeń korzystania z programu dla każdego podłączonego użytkownika, transferowanie i zapisywanie konfiguracji i obrazów IOS firmware, tworzenie kopii zapasowych i przywracania systemu z CiscoIOS, Juniper, HP i 3Com włącznie. Program obsługuje pliki nawet wielkości czterech gigabajtów i może być uruchamiany jako usługa systemu Windows dostępna dwadzieścia cztery godziny na dobę. Dostępność TFTP może być tez ograniczana poprzez podsieci, a także przypisana do pojedynczego adresu IP.

Jest to bardzo wygodne i przydatne narzędzie, które warto polecić każdemu użytkownikowi komputera, a już w szczególności osobom potrzebującym wygodnego narzędzia do bezpiecznego przesyłania danych.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone