ProQuake 4.64 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

ProQuake 4.64

Program properties
Rozmiar 1.66 MB
Wydawca
Strona internetowa http://quakeone.com/proquake/
Licencja Freeware
Data wysłania 17.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 72

Opis wydawcy

Program ProQuake jest oprogramowaniem niezbędnym właściwie, by móc uruchomić klasyczną już grę FPS (First Person Shooter), Quake, na współczesnych komputerach. Program nie jest jednak tylko prostą aktualizacją engine'u na którym opiera się Quake. Nie, jest to coś więcej: ProQuake stanowi napisaną od właściwie zera adaptację kodu programu, pozwalającą na dużo efektywniejszą pracę, jak i wykorzystanie wszystkich współczesnych funkcji oferowanych przez nowoczesne silniki dla gier 3D.

Pierwotnie stworzony przez J.P. Grossmana port GLQuake/WinQuake, ProQuake szybko stał się jednym z podstawowych klientów Quake wykorzystywanych w rozgrywkach sportowych z wykorzystaniem gry. Od 2004 roku program jest dalej rozwijany przez programistów ochotników, którym projekt soztał przez Grossmana przekazany. ProQuake oferuje nowoczesne przetwarzanie grafiki 3D, z możliwością wykorzystania nowoczesnych efektów, jak i dyskontowania możliwości nowoczesnych kart graficznych. Tryb multiplayer jest przy tym rozwinięty o tak podstawowe elementy, jak wyświetlanie pingu na liście wyników, precyzyjne celowanie, obsługa loc i wiele więcej. ProQuake jest w zasadzie standardem, jeśli chodzi o rozgrywki sieciowe w Quake: do niego porównywane są nowe porty i stanowi on najczęściej wykorzystywany klient Quake na wszystkich imprezach wykorzystujących ten tytuł. Jest to także znakomite narzędzie pozwalające na zagranie w tryb dla pojedynczego gracza, gdyż oferowane możliwości, w tym grafika w rozdzielczości 1600x1200 naprawdę sprawiają, iż oparte na Lovecrafcie uniwersum Quake wygląda znakomicie, nawet jeśli modele są już nazbyt kanciaste jak na nasze standardy.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone