Multi Commander 2.1 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Multi Commander 2.1

Program properties
Rozmiar 4.49 MB
Wydawca
Strona internetowa http://multicommander.com/
Licencja Freeware
Data wysłania 17.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 53

Opis wydawcy

Multi Commander to zaawansowany menedżer plików skierowany do doświadczonych, wymagających użytkowników potrzebujących dobrego, wszechstronnego programu do zarządzania plikami i folderami znajdującymi się na dysku. Jest to rozwinięta, bardzo rozbudowana i co najważniejsze, wszechstronna niezależna wersja Norton Commandera, znana co starszym użytkownikom komputerów.

Program Multi Commander może być używany przez nas zarówno jako standardowy Eksplorator plików w trybie pojedynczo-kartowym, jak i jako typowy Commander z dwiema panelami. Multi Commander oferuje ogromną ilość opcji zarządzania naszymi plikami, od filtrowania, szeregowania i wyszukiwania, po zaawansowane manipulowanie plikami. O ile interfejs wymaga przyzwyczajenia się (głównie dlatego, że większość opcji upchnięta jest w menu lub na przyciskach paska zadań, a nie w menu kontekstowym), to w zamian oferuje naprawdę ogromną, wszechstronną funkcjonalność i wygodę korzystania. Jest on do tego bardzo przyjazny i pozwala między innymi na tworzenie własnych przycisków poleceń, wybieranie z wielu różnych sposobów orientowania interfejsu użytkownika, dostosowywanie zawartości menu programowych i wiele więcej.

Niektóre tylko z zaawansowanych opcji to między innymi zmienianie nazw plików, modyfikowanie tagów EXIF, ekstrahowanie metatagów, dostosowywanie dat w plikach, filtrowanie folderów jednym kliknięciem, porównywanie folderów i wiele, wiele więcej...

Program jest jednym z najlepszych, jeśli nie najlepszym programem w swojej kategorii, w której konkurencja jest naprawdę silna!

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone