Koma-Mail Freeware 3.83 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Koma-Mail Freeware 3.83

Program properties
Rozmiar 2.64 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.koma-code.de/
Licencja Freeware
Data wysłania 18.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 46

Opis wydawcy

Program o nazwie Koma-Mail to proste i mało skomplikowane narzędzie służące do organizowania naszej poczty elektronicznej, który najprościej można określić jako Outlook Express w pigułce. Dużą zaletą programu jest to, iż w przeciwieństwie do większości programów pocztowych, można go swobodnie umieścić na dysku USB i uruchamiać go na dowolnym komputerze.

Za pomocą Koma-Mail w niezwykle prosty i wygodny sposób możemy utworzyć wygodny w użyciu i dosyć potężny klient poczty elektronicznej na naszym dysku USB, a poprzez niego odbieranie, wysyłanie, sortowanie i generalnie zarządzanie naszą pocztą elektroniczną. Program Koma-Mail obsługuje wysyłanie i odbieranie maili za pośrednictwem kont POP3/IMAP, oraz obsługuje bezpieczne połączenia w standardzie SSL i APOP, z opcją blokowania skryptów, elementów ActiveX oraz kodu HTML w wiadomościach pocztowych. Inne opcje, mniej skupiające się na bezpieczeństwie to między innymi filtrowanie spamu oraz obsługa wielu kont i wielu użytkowników.

Program pozwala ponadto na importowanie i eksportowanie wiadomości e-mail oraz listy kontaktów, zaś wszystkie dane przechowuje w bezpiecznej bazie danych. Program może nieco razić niezbyt długa listą opcji i możliwości, jednakże wszystkie funkcje są na miejsu i program wykonuje je zupełnie dobrze. Jest to także jeden z niewielu klientów poczty elektronicznej, które swobodnie można zainstalować na USB i korzystać z pełni funkcjonalności oferowanej przez stacjonarne programy tego typu.  

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone