Urban Lightscape 1.03 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Urban Lightscape 1.03

Program properties
Rozmiar 8.98 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.indii.org/archives/release-indii-org-urban-lightscape
Licencja Freeware
Data wysłania 18.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 62

Opis wydawcy

Program Urban Light to specjalny program do edycji grafiki, którego celem jest umożliwienie modyfikowania efektów świetlnych i ekspozycji zdjęcia za pomocą wygodnego w użyciu interfejsu. Program opiera się na dość unikalnej mechanice wskazywania elementów do wymazania, która pozwala na modyfikowanie także tylko wybranych elementów zdjęcia, a nie całości naraz, jak w przypadku modyfikowania zdjęć za pomocą większości przeglądarek graficznych.

Program Urban Lightscape pozwala użytkownikowi na wskazanie za pomocą unikalnej dla niego mechaniki click-and-drag fragmentu zdjęcia, który ma ulec modyfikacji. Każdy punkt kontrolny wskazujący przestrzeń do zmodyfikowania może być zmieniany, przeciągany, a także ustawiany dowolnie. Program wykorzystuje następnie złożony moduł wykrywania krawędzi w celu uzyskania danych niezbędnych do przeprowadzenia modyfikacji, a następnie ekstrapoluje z nich zmiany do wprowadzenia w ekspozycji zdjęcia i naświetleniu. Dodatkowo, dzięki ustawieniu globalnego światła, możliwe jest wprowadzanie zmian do wszystkich punktów kontrolnych naraz. Program przydaje się do wprowadzania bardziej dramatycznych elementów świetlnych, jak i drobnych korekt.

Efekt prac zapisywany jest w pliku JPG, bardzo skompresowanym, co sprawia iż jest znakomity do przesyłania zdjęć i zapisywania ich na dysku, jednak jednocześnie uniemożliwia wykorzystanie go do poważniejszej edycji zdjęć. Program kosztuje w pełnej wersji 4.99$, jednakże wersja testowa jest w pełni funkcjonalna przez 21 dni.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone