TinyTask Freeware 1.50 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

TinyTask Freeware 1.50

Program properties
Rozmiar 35 kB
Wydawca
Strona internetowa http://www.vtaskstudio.com/support.php
Licencja Freeware
Data wysłania 18.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 365

Opis wydawcy

TinyTask to prosty, niewielki program pozwalający użytkownikowi na zapisanie w pamięci i powtórzenie w dowolnym momencie ruchów wykonanych myszą, kliknięć oraz wprowadzonych za pomocą klawiatury danych. Program jest nieduży, acz całkiem przydatny, wymaga jednak dość konsekwentnego utrzymywania porządku na Pulpicie.

Za pomocą programu możemy nagrać i zapisać do zewnętrznego pliku .rec wszystkie ruchy wykonane myszą, kliknięcia i wprowadzone za pomocą klawiatury dane, dzięki czemu możliwe dokładne powtarzanie czynności. Jest to niezwykle przydatne, gdy rutynowo przychodzi nam wykonywać różne, często powtarzalne czynności: program w tym momencie pozwala na zaoszczędzenie czasu i wysiłku, gdyż wystarczy otworzyć i uruchomić plik .rec (bądź samodzielny plik wykonawczy .exe który program też może tworzyć).

Program posiada jedną wadę: nagrywa on tylko i wyłącznie ruchy myszą i kliknięcia oraz wciśnięcia klawiszy, przez co niemożliwe jest zapisanie otwartych okien i przywrócenie ich wewnątrz programu. By faktycznie powtórzyć czynność należy mieć idealnie tak samo otwarte okna, umiejscowione elementy i tak dalej. Program ten jest przeto najbardziej przydatny, gdy przychodzi nam edytować duże ilości plików tekstowych poprzez wprowadzanie tych samych danych lub inne bardzo powtarzalne czynności wykonywane w krótkim czasie. Jest to wtedy bardzo wygodny i przydatny program.

Ocena aplikacji zależy od okoliczności. W przypadku krótkich okresów czasu jest on bardzo przydatny. Przy bardziej oddalonych od siebie sesjach wykorzystanie programu może mieć nieprzewidywalne skutki.  

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone