iQ-Notes 5.08 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

iQ-Notes 5.08

Program properties
Rozmiar 3.03 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.paresi.net/iqnotes/
Licencja Freeware
Data wysłania 18.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 43

Opis wydawcy

Program iq-Notes to wygodne, bardzo przydatne dla właściwie każdego użytkownika oprogramowanie umożliwiające tworzenie i przylepianie do Pulpitu przypominajek w okienkach zbliżonych funkcjonalnością do znanych wszem i wobec karteczek samoprzylepnych PostIt. Jest to przy tym aplikacja bezpłatna, dostępna dla każdego.

Za pomocą iq-Notes możemy bardzo szybko stworzyć notatki i przylepić je (na tyle, na ile da się przylepiać rzeczy do Pulpitu bez paskudzenia monitora), by przypominały nam o rzeczach do zrobienia, liczbach do zapamiętania, czy po prostu przechowywały notatki zrobione przez nas w czasie pracy. Program pozwala na połączenie go z alertami uruchamiającymi się w określonych przez nas momentach i przypominające, a także chronione hasłami, by zachować zawartość dla siebie i uchronić się przed uzyskaniem do nich dostępu przez osoby niepowołane. Dodatkową zaletą programu jest możliwość synchronizowania ich pomiędzy komputerami z wykorzystaniem serwerów FTP, na przykład by móc tworzyć kopie zapasowe naszych notek, lub by mieć pewność, iż ich zawartość jest identyczna, na przykład, gdy przenosimy się z pracą do domu.

Inne opcje programu to między innymi możliwość określenia przez użytkownika priorytetów wiadomości, kodowanie kolorami, szyfrowanie bazy danych programu, obsługa wielu użytkowników naraz, drukowanie notek i wiele więcej.

Całość opakowana jest wygodnym w użyciu, ładnym interfejsem, co sprawia iż ten freeware'owy program wart jest polecenia każdemu.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone