Microsoft Research Cliplets 1.0.1 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Microsoft Research Cliplets 1.0.1

Program properties
Rozmiar 2.44 MB
Wydawca
Strona internetowa http://research.microsoft.com/en-us/um/redmond/projects/cliplets/
Licencja Freeware
Data wysłania 18.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 61

Opis wydawcy

Narzędzie Cliplets to aplikacja stworzona przez Microsoft Research, pozwalająca na nałożenie na siebie statycznych obrazów i fragmentów klipów wideo. Program posiada dość ograniczoną paletę zastosowań, jednakże jest całkiem przydatny dla osób chcących wypróbować nowy program do edytowania grafiki, a także po prostu zobaczenie i wypróbowanie czegoś nowego.

Program to nowa aplikacja, która pozwala na wybranie animowanego klipu z dziesięciosekundowego klipu wideo i połączenie go ze statycznym tłem wybranym przez użytkownika. Na przykład, program pozwala na szybkie tworzenie klipu pokazującego działającą fontannę na tle zamrożonej grupy ludzi, jak w przykładzie Microsoftu. Koncepcja jest bardzo interesująca i pozwala na całkiem ciekawe rzeczy, problem polega na tym, iż wymaga bardzo specyficznego, określonego typu klipu wideo do wykorzystania, co dosyć znacznie ogranicza możliwości wykorzystania programu. Dlatego, jeśli chcemy z niego skorzystać, najlepiej będzie po prostu samemu nagrać klip, jaki będziemy chcieli wykorzystać. Program wykorzystuje w głównej mierze funkcjonalność masek, znanych na przykład z takich programów jak Photoshop czy GIMP, pozwalającej na zaznaczenie potrzebnej użytkownikowi części klipu i wykorzystanie jej wraz z wybranym tłem. Rezultaty są całkiem fajne, jednak przydatność wygenerowanego klipu zależy od projektu, do jakiego nam jest potrzebny.

Program posiada ograniczony plik pomocy (chociaż lepiej jest powiedzieć, iż go właściwie nie ma), jednak jest w użyciu dosyć prosty. Wymaga to jednak dużej ostrożności i precyzji w działaniu.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone