System Ninja 2.3.10 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

System Ninja 2.3.10

Program properties
Rozmiar 1.72 MB
Wydawca
Strona internetowa http://singularlabs.com/software/system-ninja/
Licencja Freeware
Data wysłania 18.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 64

Opis wydawcy

System Ninja to program służący do oczyszczania systemu użytkownika z niepotrzebnych plików i śmieciowych danych mogących w dość znaczny sposób wpływać negatywnie na wydajność komputera. Program posiada wiele dodatkowych narzędzi, i stanowi przydatną, małą aplikację którą warto mieć na swoim pendrivie.

Program System Ninja to złożone narzędzie. Podstawowa funkcjonalność oczyszczania dysku twardego ze śmieci działa całkiem sprawnie i wydajnie i pozwala na naprawdę szybkie i wydajne odzyskanie przestrzeni dyskowej. Program posiada jednak oprócz tego szereg innych narzędzi, w skład których wchodzą między innymi menedżer auto startu, menedżer uruchomionych procesów, narzędzie pobierania informacji o systemie, a także narzędzie do analizowania indywidualnych plików. Program osiąga dużą wydajność i charakteryzuje się wygodą w użyciu.

Nie może się on wprawdzie równać z bardziej potężnymi i rozbudowanymi aplikacjami tego typu: brakuje mu niektórych zaawansowanych funkcji,a te które są, w porównaniu z bardziej zaawansowanymi programami trochę bledną. Jednakże jeśli poszukujemy wydajnego, szybkiego i łatwego w obsłudze programu, System Ninja jest bardzo przydatnym narzędziem, szczególnie, jeśli poszukujemy programu przenośnego, z którego można korzystać bez potrzeby instalowania go.

Tutaj System Ninja zyskuje bardzo dużo punktów, szczególnie, że w połączeniu z wygodnym interfejsem korzystanie z niego to po prostu duża przyjemność (na tyle, na ile diagnostykę i modyfikowanie komputera można przyjemnością nazwać).

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone