nPOP 1.10 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

nPOP 1.10

Program properties
Rozmiar 0.10 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.nakka.com/soft/npop/index_eng.html
Licencja Freeware
Data wysłania 18.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 46

Opis wydawcy

Program o nazwie nPOP to niewielkie narzędzie pocztowe, pozwalające użytkownikowi na podgląd poczty bezpośrednio na naszym serwerze, a także wybieranie wiadomości które chcemy pobrać oraz zarządzanie nimi na kilka różnych sposobów. Aplikacja stworzona została głównie dla użytkowników systemów PocketPC, jednak bez problemu działa także na każdym normalnym komputerze PC.

Program pozwala na szybkie zajrzenie i zorientowanie się w zawartości naszego serwera pocztowego i usunięcie niepotrzebnych wiadomości bezpośrednio na nim. Jest to szczególnie przydatne, gdy korzystamy właśnie z PocketPC, gdyż pozwala nam to na uniknięcie pobierania ogromnych ilości niepotrzebnych wiadomości dzięki umożliwieniu usunięcia ich przed pobraniem. Dodatkowo, nPOP oferuje kilkanaście innych możliwości, które sprawiają, iż jest to znakomity program także poza systemem PocketPC. Pozwala na wysyłanie wiadomości z SMTP oraz SMTP-AUTH lub POP przed SMTP, pozwala na określanie filtrów (w celu zredukowania SPAMU), zawiera podstawową książkę adresową, obsługę podpisów cyfrowych, funkcje wykręcania numerów i więcej. Słowem, znakomita aplikacja do zarządzania naszą pocztą, gdy nie mamy dostępu do głównego komputera.

Program warto polecić także ze względu na niezwykle przyjazny interfejs i wygodne w użyciu funkcje. No i jest on bezpłatny, co sprawia, iż wypróbowanie go nic nas nie kosztuje, a potencjalnie może poskutkować poznaniem i kupieniem naprawdę znakomitego narzędzia. Ponownie, gorąco polecamy chociażby wypróbowanie.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone