Deskman 11.3 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Deskman 11.3

Program properties
Rozmiar 2.64 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.anfibia-soft.com/products/deskman/
Licencja Shareware
Data wysłania 18.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 38

Opis wydawcy

Program Deskman to wygodne w użyciu narzędzie przeznaczone do tego, by umożliwić użytkownikowi zabezpieczenie dostępu do niektórych (lub całości) elementów składających się na Pulpit Windows. Program wyposażony jest przy tym w bardzo dużą liczbę opcji, pozwalających na pełne kontrolowanie tego, kto, jak i kiedy uzyska dostęp do naszego komputera.

Opcje oferowane przez program są naprawdę ogromne i pozwalają na dogłębne określenie, w jaki sposób nasz komputer ma być zabezpieczony. Za pomocą Deskman możemy ukrywać napędy i dyski twarde zamontowane w komputerze (także indywidualne partycje), blokować skróty klawiszowe i wprowadzanie komend z klawiatury, ukrywać elementy w menu Start, blokować nowe programy dodające się do autostartu, zabezpieczać cały Pulpit za jednym zamachem, ustawiać ograniczenia Internet Explorer i wiele więcej. Program naprawdę posiada bardzo, bardzo rozbudowaną ofertę i stanowi gratkę dla każdego użytkownika komputerów, w szczególności osób doświadczonych, szukających wydajnego programu w tej kategorii.

Program dodatkowo oferuje interfejs webowy do zdalnego zarządzania bezpieczeństwem naszego komputera, a także obsługę dla wyjątków określanych przez użytkownika, indywidualnych profili bezpieczeństwa i tak dalej. Wersja testowa jest ważna trzydzieści dni i jest w pełni funkcjonalna przez ten okres, zatem... Czemu nie? Tym bardziej, że posiada bardzo wygodny, intuicyjny interfejs który nie powinien nikomu sprawiać problemu.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone