Spytech SpyAgent 7.55 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Spytech SpyAgent 7.55

Program properties
Rozmiar 2.69 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.spytech-web.com/spyagent.shtml
Licencja Shareware
Data wysłania 18.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 50

Opis wydawcy

Program Spytech SpyAgent Professional to potężne rozwiązanie pozwalające użytkownikowi na pełne monitorowanie wszystkich czynności dokonywanych na komputerze, na którym zainstalowany jest program lub wskazanym przez niego. Jest to obecnie jedno z najpotężniejszych, najbardziej wszechstronnych i kompleksowych rozwiązań pozwalających na śledzenie użytkowników komputerów, szczególnie ważne w przypadku dzieci.

Za pomocą Spytech SpyAgent Professional możemy wykorzystać dziesiątki opcji i narzędzi pozwalających na pełne monitorowanie komputera. Program rejestruje wciśnięte klawisze, otwarte okna, uruchomione aplikacje, użyte hasła, połączenia internetowe, strony otwarte przez użytkownika, oraz wiadomości pocztowe wysłane i odebrane. Program zapisuje nawet zrzuty ekranu, które można potem przeglądać jak pokaz slajdu, co pozwoli na szybkie przejrzenie aktywności na danym komputerze. Program zapisuje bardzo dokładne logi aktywności i może być tak skonfigurowany, by automatycznie wysyłać odpowiedni plik na określony adres co X minut. Interfejs jest przy tym bardzo łatwy w użyciu i pozwala na szybkie skorzystanie z wszystkich funkcji.

Wersja testowa programu nie posiada ograniczeń w korzystaniu z narzędzi, poza jednym: program ogranicza sesje monitorowania do 30 minut. Jest to i tak przydatne, na przykład, gdy wpuszczamy dzieci na krótszy czas na komputer i chcemy mieć na wszelki wypadek oko na to, co robią na naszym komputerze. Nawet z ograniczeniem jest to niezwykle przydatne w takich sytuacjach oprogramowanie.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone