streamWriter 4.0 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

streamWriter 4.0

Program properties
Rozmiar 1.96 MB
Wydawca
Strona internetowa http://streamwriter.org/en/
Licencja Freeware
Data wysłania 18.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 131

Opis wydawcy

Program o nazwie streamWriter to potężne i przydatne narzędzie pozwalające użytkownikowi na nagrywanie i zapisywanie muzyki nadawanej przez tysiące rozgłośni radiowych dostępnych za pośrednictwem Internetu. Jest to bardzo wszechstronny program, którego głównym elementem jest właśnie moduł nagrywania stacji radiowych, do którego możliwość słuchania radia internetowego jest tylko przyjemnym przydatkiem.

Poprzez skupienie się na możliwości nagrywania, streamWriter umożliwia naprawdę bardzo potężne i wszechstronne nagrywanie muzyki i innych dźwięków pojawiających się na pasmach cyfrowego eteru. Program zapisuje pliki zgodnie z ustawieniami użytkownika w skompresowanych, indywidualnych plikach MP3. Oferuje on jednak więcej niż tylko samo automatyczne nagrywanie i zapisywanie. Program to w pełni funkcjonalny i bardzo bogato wyposażony automat do nagrywania, pozwalający na monitorowanie wielu strumieni jednocześnie i automatyczne nagrywanie piosenki której szukamy. Z poziomu programu możemy stworzyć listę życzeń, zgodnie z którą program będzie nasłuchiwał i nagrywał zawartość radia internetowego. Wystarczy tylko wybrać jedną lub więcej stacji i voila, gotowe do nagrywania. Program pozwala także na ustawienie okresowego skanowania pasm dzienne lub co tydzień.

Inne opcje to między innymi omijanie reklam internetowych, lista ignorowanych, konwersja audio, opcja zmian nazw plików automatycznie, kontrola przesyłania i wiele więcej. Całość opakowana jest w zgrabny i wygodny interfejs.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone