PDF24 PDF Creator 4.4.2 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

PDF24 PDF Creator 4.4.2

Program properties
Rozmiar 10.25 MB
Wydawca
Strona internetowa http://en.pdf24.org
Licencja Freeware
Data wysłania 18.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 175

Opis wydawcy

PDF24 PDF Creator to, jak dość dobitnie nazwa wskazuje, oprogramowanie pozwalające użytkownikowi na dokonywanie konwersji dowolnego dokumentu nadającego się do drukowania na plik PDF za pomocą instalowanej przez program wirtualnej drukarki. Program pozwala na naprawdę szerokie i bardzo uniwersalne zastosowanie go do konwertowania dokumentów.

Ustawienie wirtualnej drukarki jest rozwiązaniem genialnym: większość programów przetwarzających dokumenty oferuje drukowanie, tak więc stworzenie pliku PDF staje się po zainstalowaniu PDF24 fraszką. Wystarczy po prostu wskazać określona drukarkę i gotowe! Program pozwala użytkownikowi, oprócz konwertowania poprzez wirtualną drukarkę, także importowanie dokumentów ze skanera, łączenie wielu dokumentów w jedno oraz usuwanie określonych stron z istniejących dokumentów PDF. Program obsługuje dodatkowo tworzenie bezpiecznych, cyfrowo podpisanych dokumentów, ustawienia jakości PDF, zintegrowany podgląd pliku i przesyłanie za pośrednictwem sieci elektronicznej i więcej. Użytkownik może także przeciągać i upuszczać dokumenty do GUI programu, by szybko je konwertować, a także po prostu używając wspomnianej drukarki.

Program posiada bardzo wygodny w użyciu interfejs, intuicyjnie zbudowany i nadający się właściwie dla każdego użytkownika, gdyż korzystanie z niego nie sprawia najmniejszych problemów. A do tego jest to także narzędzie całkowicie darmowe! Dlatego warto program chociaż wypróbować, by przekonać się o jego jakości: a nuż to będzie strzał w dziesiątkę?

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone