MediaCoder R11 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

MediaCoder R11

Program properties
Rozmiar 34.67 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.mediacoderhq.com/
Licencja Freeware
Data wysłania 18.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 34

Opis wydawcy

MediaCoder to uniwersalne narzędzie służące do zbiorowego konwertowania plików multimedialnych pomiędzy większością obecnych na rynku formatów multimedialnych, z zachowaniem wysokiej jakości i bez potrzeby instalowania dodatkowych kodeków. Jest to przy tym bardzo wygodne i wysokiej jakości narzędzie, chociaż skierowane bardziej do doświadczonych użytkowników komputerów.

Program pozwala na zbiorowe konwertowanie plików, między innymi do takich formatów, jakie są kompatybilne z urządzeniami przenośnymi, jak iPod czy PlayStation Portable, a także ripowanie z dysków audio i video oraz naprawianie uszkodzonych, bądź tylko częściowo pobranych plików. MediaCoder zawiera także program Mplayer, pozwalający na odtwarzanie plików wideo i ich podgląd, a także architekturę zoptymalizowaną pod wielordzeniowe procesory.

Program cechuje znakomita, bardzo wysoka wydajność konwersji plików wideo, która następuje szybko, bez problemów, tak, jak oczekuje się od wysokiej klasy programu. Jednakże program cechują pewne denerwujące wady, niezwiązane z jego funkcjonalnością. Program posiada wbudowany kanał RSS serwisu Amazon.com, notorycznie reklamujący zakupy na serwisie, a także posiada wyskakujące okienka reklamujące programy, które, co gorsza, automatycznie klikają opcję wyświetlenia strony i instalowania dodatkowych programów. Dodatkowo, kreator ustawiania opcji programu dokonuje się poprzez stronę autorów, chociaż wystarczyłoby to zrobić wewnątrz programu.

Jednak bądź co bądź, są to denerwujące, ale stosunkowo małe wady, które nie powinny przesłaniać faktu, iż program MediaCoder jest znakomity. Ma pewne wady, ale na szczęście, nie dotyczą one rdzennej funkcjonalności programu.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone