NoScript 2.3.4 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

NoScript 2.3.4

Program properties
Rozmiar 0.50 MB
Wydawca
Strona internetowa http://noscript.net/
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 18.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 40

Opis wydawcy

Przeglądarka FireFox posiada ogrom różnych dodatków, dzielących się na te, bez których żyć nie można (bo co to za życie?) oraz na takie, które są praktycznie w ogóle nie potrzebne. Dodatek o nazwie NoScript należy do tych pierwszych i pozwala na blokowanie interaktywnych elementów stron oraz skryptów napisanych w Javie, by przyspieszyć ładowanie stron, a także zwiększyć bezpieczeństwo surfowania po sieci.

NoScript integruje się bardzo szybko z przeglądarką i pozwala na tymczasowe bądź permanentne blokowanie skryptów w JavaScript, elementów opartych na Java bądź Flash, a także pozwolenie na uruchomienie ich na stronie. Dodatkowo, program automatycznie blokuje wszystkie skrypty zidentyfikowane jako potencjalnie szkodliwe dla komputera użytkownika, z możliwością ustawienia listy wyjątków: stron, które użytkownik zna i którym ufa. Program cechuje drobiazgowość: użytkownik może uruchamiać skrypty jeden po drugim z paska statusu Firefoxa. Dodatkowo, posiada on bardzo drobiazgowe możliwości konfigurowania systemu, pozwalające użytkownikowi na wybranie typu skryptów do zablokowania, oraz czynności jakie program ma wykonać w razie wykrycia szkodliwego skryptu.

Program posiada bardzo wygodny interfejs i dzięki znakomitej integracji z przeglądarką sprawia, iż szybko staje się niezastąpiony w codziennym korzystaniu z naszego komputera. Dlatego warto go polecić każdej osobie regularnie korzystającej z Internetu i potrzebującej wydajnego, bezpiecznego narzędzia do chronienia naszej przeglądarki i siebie.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone