URL Gather 2.0.1 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

URL Gather 2.0.1

Program properties
Rozmiar 0.96 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.zqware.com/index.php/product/urlgather
Licencja Freeware
Data wysłania 18.3.2012
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 44

Opis wydawcy

URL Gather to prosty, samodzielny program pozwalający użytkownikowi na zapisywanie w nim wszystkich zakładek z których korzysta, pozwalając na przenoszenie ich na własnym dysku USB i ręczne integrowanie ich z przeglądarkami. Wprawdzie w dobie coraz bardziej popularnych serwerów-chmur przechowujących zakładki i synchronizujących je automatycznie przeglądarek może ten program wydawać się dość staromodny, jednak może być on całkiem przydatny, szczególnie dla osób preferujących posiadanie własnej kopii zakładek.

URL Gather automatycznie pobiera wszystkie zakładki zapisane w programach Internet Explorer oraz Firefox, oraz oferuje możliwość importowania ich z wspólnych plików zakładek w formacie HTML. Oczywiście, istnieje także możliwość dodawania ręcznie nowych elementów do programu, co pozwala na szybkie i wygodne ich organizowanie. Jest to tym bardziej cenne, że program pozwala na sortowanie zakładek do kategorii, także tych stworzonych przez użytkownika, z możliwością ustawienia domyślnej przeglądarki do otwierania odnośników URL. Inne opcje oferowane przez program to między innymi możliwość chronienia zakładek hasłem, eksportowanie zakładek i opcja wyszukiwania ich w celu odnalezienia zakładek po słowach kluczowych, bądź w celu znalezienia duplikatów i usunięcia ich.

Program posiada bardzo wygodny w użyciu interfejs i chociaż faktycznie może wydawać się staromodny, może oddać nieocenione usługi, szczególnie, gdy chcemy np. skorzystać z naszych zakładek na publicznym komputerze itd.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone