Game Downloader 2.8 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Game Downloader 2.8

Program properties
Rozmiar 0.68 MB
Wydawca
Strona internetowa http://dev-fire-gd.sourceforge.net/
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 23.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 28

Opis wydawcy

Program Game Downloader (alt. Games Downloader) to bardzo ciekawe narzędzie stanowiące przenośny (lub nie, zależnie od naszych preferencji) program, pozwalający nam na szybkie wybranie i pobranie przeszło dwustu gier dostępnych na licencji open source, od tych najbardziej popularnych i najlepszych, jak FreeCol, FreeCiv czy inne, po mniej znane, lecz równie dobre tytuły.

Program to oparty na open source klient pobierania, zawierający w budowaną w program bibliotekę przeszło dwustu gier dostępnych na licencji open source bezpłatnie. Gry podzielone są przez program na szereg wygodnych kategorii, pozwalając na szybkie odszukanie interesującego nas tytułu i uruchomienie pobierania. Pozwala to na szybkie i wygodne pobranie gry bez angażowania naszej przeglądarki internetowej. Gry znajdujące się w bibliotece programu są aktualizowane co tydzień; tak samo często dodawane są nowe pozycje, co sprawia, iż Game Downloader to znakomita propozycja dla fanów gier open source, pozwalająca na trzymanie pulsu na publikowanych grach i bieżące pobieranie uaktualnień do już znajdujących się na naszym dysku gier.

Program nie zajmuje dużo miejsca na dysku, nieco poniżej dwóch megabajtów, i dostępny jest oprócz wersji z instalatorem, także w formie przenośnego programu, który można spokojnie umieścić na naszym pendrivie i korzystać z niego. Program pozwala także na instalowanie go na platformie PortableApps, co jeszcze bardziej zwiększa jego uniwersalność i stanowi kolejną zaletę. Dlatego polecamy go szczerze, bo jest to gratka dla fanów darmowego, lecz znakomitego oprogramowania rozrywkowego.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone