Cold War Rearmed 0.36 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Cold War Rearmed 0.36

Program properties
Rozmiar 966.80 MB
Wydawca
Strona internetowa http://community.bistudio.com/wiki/Cold_War_Rearmed
Licencja Freeware
Data wysłania 23.3.2012
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 49

Opis wydawcy

Modyfikacja o nazwie Cold War Rearmed to jeden z najambitniejszych projektów autorstwa fanów gier Operation Flashpoint i Operation Flashpoint: Resistance (obecnie znanych jako ARMA: Cold War Assault), stanowiąca przeniesienie wszystkich elementów pierwotnej gry do znacznie ulepszonego i uwspółcześnionego silnika, na jakim operuje ArmA: Armed Assault. Istnieje także jeszcze bardziej zaawansowana wersja, znana jako Cold War Rearmed², przeznaczona dla ARMA II.

A co oferuje gra? Cóż, wszystko, z czego słynął oryginalny Operation Flashpoint, a więc bardzo szczegółową i znakomicie wykonaną kampanię dla pojedynczego gracza, pozwalającą na wcielenie się w żołnierza służącego w piechocie armii Stanów Zjednoczonych Davida Armstronga, świeżo upieczonego dowódcę czołgu Roberta Hammera, doświadczonego pilota Sama Nicholsa i weterana sił specjalnych Jamesa Gastowskiego. Program oddaje do dyspozycji gracza ogromne połacie fikcyjnych wysp archipelagu Malden, po których przyjdzie nam przemieszczać się z użyciem ogromnej ilości różnych pojazdów pancernych i walczyć z atakiem renegackich wojsk sowieckich pod dowództwem generała Guby. Modyfikacja jest darmowa i stanowi bardzo, bardzo wierne przeniesienie znakomitego ARMA: Cold War Assault na silnik ArmA: Armed Assault.

Dlatego polecamy tę modyfikację, szczególnie osobom, które chca w bardziej realistyczny sposób walczyć na archipelagu Malden z Sowiecką agresją. Szczególnie, że zamiast użyć odpowiedników wojsk sowieckich z ArmA, wiele modeli zostało stworzonych od zera, by umożliwić pełne cieszenie się klimatem lat 80tych. Warto!

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone