TweetDeck 1.2 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

TweetDeck 1.2

Program properties
Rozmiar 13.67 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.tweetdeck.com/
Licencja Freeware
Data wysłania 23.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 48

Opis wydawcy

Narzędzie Tweetdeck to wygodny w użyciu i bardzo przydatny klient serwisu Twitter.com, pozwalający użytkownikowi na zarządzanie całą funkcjonalnością swojego konta, od haseł, poprzez wpisy, po monitorowane kanały i Twittery innych osób. Jest to przy tym aplikacja całkowicie darmowa, stworzona przez serwis by ułatwić użytkownikom korzystanie z oferowanych przez Twitter.com możliwości.

Jako klient Twitter, program ułatwia zarządzanie wieloma kontami na Twitterze za pomocą jednego, wygodnego interfejsu aplikacji skupiającego wszystkie opcje. Użytkownik może wyświetlić precyzyjną oś czasu informującą o wpisach, uzyskać dostęp do swojej skrzynki odbiorczej, a także przeglądać swoje wpisy (Tweets), ulubione elementy i inne usługi oferowane przez Twitter, z dodatkową możliwością umieszczania nowych wpisów bezpośrednio z interfejsu programu. Program posiada również możliwość powiadamiania automatycznego o aktualizacjach i umożliwia wyszukiwanie we wszystkich swoich kont Twitter.

Oprócz kont Twitter, do programu można również dodać kanały informacyjne Facebook i zgłoszenia do TweetDeck. Inne funkcje obejmują monitorowanie w czasie rzeczywistym strumieni danych Twitter, planowanie wpisów tweets oraz możliwość ustalenia globalnych filtrów zawartości, tekstów, autora i źródła.
W przeciwieństwie do poprzednich wersji, TweetDeck 1,0 nie jest już aplikacją Adobe AIR, co znacznie zwiększa szybkość jej działania i zmniejsza rozmiar programu. Program jest bardzo wygodnym, rozbudowanym i wartym polecenia klientem Twitter.com. Polecamy!

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone