Karaoke Anything! 1.0 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Karaoke Anything! 1.0

Program properties
Rozmiar 2.64 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.karaokeanything.com/
Licencja Freeware
Data wysłania 23.3.2012
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 101

Opis wydawcy

Karaoke Anything! jest darmowym programem, który pozwala zamienić komputer w maszynę do karaoke, poprzez umożliwienie użytkownikowi automatycznego usuwania z wskazanych przez użytkownika plików muzycznych wokali, tzn. głosu lub głosów artystów. Jest to jeden z niewielu artystów oferujących tą funkcjonalność, a z nich jednym z tych, które faktycznie usuwają głosy i pozwalają się cieszyć muzyką do karaoke.

Program przetwarza w czasie rzeczywistym plik audio i usuwa wokal z prawie każdego utworu. Program dokonuje tego poprzez wyciszenie określonych częstotliwości (tych, na których znajduje się ludzki głos) sprawiając, iż jest on naprawdę znakomitą opcją dla każdego zainteresowanego karaoke, a nie chcącego wydawać pieniędzy na muzykę napisaną pod karaoke.

Tutaj uwaga: można krytykować program, iż tylko wycisza częstotliwość. Jednak przygotowanie muzyki do karaoke jest bardzo trudne, i to, co bierzemy za utwory z wyciszonymi wokalami wykorzystywane w zawodach karaoke, to w rzeczywistości specjalnie nagrane instrumentalne wersje utworów, gdyż usunięcie ścieżki głosowej z pliku zakodowanego do stereo jest praktycznie niemożliwe.

Z tego powodu, a także bardzo wygodnego w użyciu interfejsu, Karaoke Anything! Otrzymuje najwyższą notę, gdyż program który może wygenerować muzykę do karaoke jest naprawdę wart uwagi, jeśli planujemy się tak bawić. Program obsługuje oba najpopularniejsze formaty muzyczne wykorzystywane w karaoke: pliki mp3 i regularny CD Audio. Można otworzyć mp3 lub po prostu włożyć płytę Audio CD do napędu CD / DVD i program jest gotów do pracy!

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone