naev 0.5.1 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

naev 0.5.1

Program properties
Rozmiar 5.37 MB
Wydawca
Strona internetowa http://blog.naev.org/
Licencja Freeware
Data wysłania 23.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 53

Opis wydawcy

Gra o tytule Naev to open source'owa, dwuwymiarowa i bardzo rozbudowana gra, pozwalająca użytkownikowi na wcielenie się w rolę pilota niewielkiego statku kosmicznego i wykucie swojego imienia w historii... lub zrobienie dobrego interesu i zostanie poważanym biznesowcem... lub wiele, wiele więcej. Jest to całkowicie darmowa i bardzo ciekawa gra, pozwalająca na bardzo miłe spędzenie czasu w klimatach klasycznego science fiction.

Rozgrywka w Naev toczy się z perspektywy przedstawionej w rzucie z góry, w pełnym dwuwymiarze. Nasz statek, mniejszy lub większy, porusza się po jednej płaszczyźnie, na której to toczy walkę z przeciwnikami na śmierć, życie i o pieniądze. Gra posiada bardzo rozbudowany system walki, z wykorzystaniem całego arsenału broni ofensywnej oraz dużego wyboru ekwipunku dla naszego statku, jak na przykład zagłuszacze sygnału, generatory tarcz i inne. Wraz z każdym wydaniem, rozwija się uniwersum gry, ilość dostępnych misji, a także dostępne statki kosmiczne, zarówno dla wroga jak i dla nas. Gra posiada jednocześnie niezwykle bogatą otoczkę fabularną, pozwalającą na pełne cieszenie się rozbudowanym uniwersum gry, w którym każdy element ma swoje miejsce i swoje znaczenie.

Grafika jest dosyć prosta, choć bardzo przyjemna dla oka, pozwalająca na pełne cieszenie się oferowanymi przez program funkcjami. Interfejs jest jednocześnie bardzo przyjemny i wygodny w użyciu, a korzystanie z niego jest wręcz banalne. Grę polecamy ze względu na rozbudowany świat i bardzo ciekawy system walki.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone