Cold War Rearmed² 1.0.6800 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Cold War Rearmed² 1.0.6800

Program properties
Rozmiar 3.05 GiB
Wydawca
Strona internetowa http://cwr.armedzone.com
Licencja Freeware
Data wysłania 23.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 104

Opis wydawcy

Cold War Rearmed² to kontynuacja jednego z najambitniejszych projektów moderskich w historii: Cold War Rearmed, stanowiącego konwersję gier Operation Flashpoint i Operation Flashpoint: Resistance (obecnie znanych jako ARMA: Cold War Assault), na znacznie ulepszony i bardziej rozbudowany silnik ARMA II. Obecnie dostępne jest znakomite demo finałowej wersji, wymagające zarówno ARMA II, jak i ARMA II: Combined Operations.

A co będzie oferować gra? Cóż, wszystko, z czego słynął oryginalny Operation Flashpoint, a więc bardzo szczegółową i znakomicie wykonaną kampanię dla pojedynczego gracza, pozwalającą na wcielenie się w Davida Armstronga (piechota), Roberta Hammera (wojska pancerne), Sama Nicholsa (siły powietrzne) i Jamesa Gastowskiego (siły specjalne), i przejść szlak bojowy poprzez ogromne połacie fikcyjnych wysp archipelagu Malden, z użyciem ogromnej ilości różnych pojazdów pancernych (tudzież lotniczych, kołowych i wodnych), walcząc z atakiem renegackich wojsk sowieckich pod dowództwem generała Aleksieja Guby. Modyfikacja będziedarmowa i stanowi bardzo, bardzo wierne przeniesienie znakomitego ARMA: Cold War Assault na silnik ARMA II. Wersja demo udostępnia wiele misji dla pojedynczego gracza, jak i umożliwia skorzystanie z dziesiątek odtworzonych na potrzeby modyfikacji jednostek z lat osiemdziesiątych.

Dlatego polecamy tę modyfikację, szczególnie osobom, które chcą w znacznie bardziej realistyczny sposób zmierzyć się na archipelagu Malden z Sowiecką agresją. Bo tutaj ARMA II: CWR2 po prostu błyszczy.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone