PilotEdit 5.3.0 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

PilotEdit 5.3.0

Program properties
Rozmiar 6.05 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.pilotedit.com/
Licencja Freeware
Data wysłania 23.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 38

Opis wydawcy

Jak można określić PilotEdit? Jest to zaawansowany program do edytowania tekstu oraz w systemie szesnastkowym, pozwalający użytkownikowi na otwieranie i modyfikowanie plików większych niż cztery gigabajty. Posiada on także wiele innych opcji, znacznie rozszerzających jego przydatność i umożliwiających użytkownikowi na edytowanie plików w bardzo szerokim zakresie.

Program, obok wspomnianej opcji otwierania plików o rozmiarze większym niż cztery gigabajty, pozwala także na edytowanie i podświetlanie tzw. syntaxu, czyli elementów kody, a także podświetlanie elementów kluczowych, zaawansowane opcje wyszukiwania tekstu wewnątrz pliku, z dodatkowa opcją zamieniania odnalezionych słów na inne, porównywanie zawartości plików i łączenie ich w jedno i wiele więcej. Obok standardowych możliwości edytowania tekstu, PilotEdit oferuje użytkownikowi także automatyczne kodowanie tekstu, sortowanie wierszy, odnajdywanie i usuwanie zduplikowanych wierszy, oraz wiele więcej innych, zaawansowanych możliwości i czynności, jakich można dokonać na plikach do jednego gigabajta. Ponadto, wbudowany klient FTP pozwala użytkownikowi otwierać, edytować i wgrywać pliki bezpośrednio z oraz na serwer FTP.

Program łączy to wszystko razem za pomocą bardzo przyjemnego dla oka i wygodnego w użyciu interfejsu, który pozwala na pełne wykorzystanie wszystkich możliwości. Jednakże ze względu na cechy i docelowego odbiorce, jest to raczej program dla zaawansowanego użytkownika, programisty, niż dla zwykłego zjadacza klawiatury. Um, chleba.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone