VidCoder 1.3.1 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

VidCoder 1.3.1

Program properties
Rozmiar 7.32 MB
Wydawca
Strona internetowa http://vidcoder.codeplex.com/
Licencja Freeware
Data wysłania 23.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 44

Opis wydawcy

Dla osób poszukujących wygodnego w użyciu i potężnego narzędzia do konwertowania i przetwarzania plików multimedialnych pomiędzy różnymi formatami ciekawą propozycją może być znakomity program VidCoder, oparty na znakomitym silniku kodowania plików multimedialnych o nazwie HandBrake. Program pozwala, oprócz konwersji, także na ripowanie plików multimedialnych znajdujących się na nośnikach fizycznych (innymi słowy, płytach DVD i Bluray).

Za pomocą VidCodera możemy spokojnie ripować większość płyt DVD oraz Bluray, pod warunkiem, że nie posiadają one wbudowanej ochrony przed kopiowaniem, a następnie zapisywać je do formatów takich jak MP4, Matroska Video Container (MKV), kodowanie H.264, MPEG-4, MPEG-2 oraz Theora. Program oferuje użytkownikowi kilkanaście gotowych możliwości konwertowania plików z wykorzystanie silnika HandBrake, połączone z bardzo wygodnym i intuicyjnym interfejsem, sprawiającym, iż konwertowanie przeprowadzane jest szybko, wygodnie, a osiągnięte rezultaty są znakomite. Program umożliwia łatwe ustawienie własnych ustawień kodowania plików multimedialnych, a także zapisywanie multimediów bezpośrednio do plików wideo z otwartych obrazów płyt.

VidCoder posiada także przydatną opcję podglądu, pozwalająca na przetestowanie ustawień poprzez zakodowanie wybranego, krótkiego klipu z pliku wideo, pozwalającego na sprawdzenie jakości wybranych ustawień. Inne opcje to między innym przetwarzanie zbiorowe plików, pauzowanie procesu konwersji, stosowanie filtrów wideo, obsługa napisów i więcej.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone