Art of Illussion 2.9.1 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Art of Illussion 2.9.1

Program properties
Rozmiar 8.20 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.artofillusion.org/
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 23.3.2012
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62, Mac OsX
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 38

Opis wydawcy

Narzędzie o nazwie Art of Illusion to open source'owy, wolny i darmowy program do edytowania grafiki 3D oraz renderowania. Program stanowi jedną z bardziej interesujących propozycji stworzonych przez społeczność open source i oferuje bardzo dużą ilość opcji, mogącymi się równać także z najbardziej popularnymi, komercyjnymi programami do tworzenia grafiki 3D.

Art of Illusion (Sztuka Iluzji) to w pełni wyposażone studio pozwalające użytkownikowi na tworzenie grafiki 3D z wykorzystaniem wszystkich narzędzi, jakich oczekujemy od współczesnych programów z tej kategorii. Bardziej intuicyjny i wygodny od niezwykle potężnego, acz lekko przekomplikowanego blendera, program Art of Illussion oferuje między innymi szereg narzędzi opartych na dzieleniu powierzchni elementów, animację oparte na wbudowanych w obiekty szkieletach oraz bardzo wygodny w użyciu i intuicyjny graficzny język pozwalający na generowanie i projektowanie tekstur i materiałów proceduralnych.

Najnowsze wersje 2.9 opublikowane w lutym 2012 roku są już na tyle rozbudowane i potężne iż mogą być wykorzystane także do poważnego, komercyjnego edytowania grafiki 3D i tworzenia animacji spełniającej najwyższe wymagania. Duzym plusem jest dostępność bardzo rozbudowanej dokumentacji programu, pozwalającej na zapoznanie się z wszystkimi jego funkcjami, a także skorzystanie z szeregu samouczków objaśniających różne elementy programu.

Wszystkie te cechy razem sprawiają, iż program Art of Illusion warto polecić osobom interesującym się grafiką 3D i pragnącym spróbować swych sil w tej bardzo fascynującej, choć trudnej dziedzinie.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone