AlbumShaper 2.1 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

AlbumShaper 2.1

Program properties
Rozmiar 6.15 MB
Wydawca
Strona internetowa http://albumshaper.sourceforge.net/
Licencja Freeware
Data wysłania 23.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 37

Opis wydawcy

Program Album Shaper to specjalny program oparty na zasadzie open source i wykorzystujący technologie 3D OpenGL, pozwalający na tworzenie bardzo rozbudowanych i wyposażonych w wiele ciekawych funkcji galerii naszych zdjęć cyfrowych, z wykorzystaniem wszystkich możliwości oferowanych przez współczesne technologie.

Album Shaper stawia sobie za cel bycie najbardziej przyjaznym w użyciu i jednocześnie potężnym i rozbudowanym narzędziem mającym na celu umożliwienie łatwego organizowania, oznaczania, ozdabiania, oczyszczania, modyfikowania, stylizowania i oczywiście dzielenia się naszymi zdjęciami cyfrowymi. Jest to znakomite narzędzie wykorzystujące w pełni możliwości oferowane przez otwarte formaty jak XML, JPEG czy XSLT, z zachowaniem wieloplatformowej natury, pozwalając na wykorzystanie programu przez użytkowników Windows, Mac OS X oraz Unix, w ich własnym języku. Moduł Presenter pozwala na wykorzystanie obsługiwanej przez bibliotekę OpenGL automatycznej przeglądarki zdjęć, z wykorzystaniem wielu efektów przejścia, zarówno 2D, jak i 3D. Z kolei moduł Reveal to łatwy w użyciu wieloplatformowy program do przeglądania metadanych EXIF z ograniczonymi możliwościami edytowania ich. Reveal zaprojektowany został tak, by przedstawiać jak najwięcej szczegółów na temat zdjęcia w łatwy, do zrozumienia, wygodnym formacie.

Interfejs programu jest przy tym bardzo wygodny w użyciu, dokładnie tak, jak chcielibyśmy by wyglądała nasza przeglądarka zdjęć. A że oferowane możliwości są naprawdę ogromne, cóż, warto wypróbować!

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone