MadAppLauncher 1.2 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

MadAppLauncher 1.2

Program properties
Rozmiar 1.46 MB
Wydawca
Strona internetowa https://sites.google.com/site/madapplauncher/
Licencja Freeware
Data wysłania 23.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 51

Opis wydawcy

Program o nazwie MadAppLauncher to bardzo proste w użyciu narzędzie pozwalające użytkownikowi na uzyskanie szybkiego dostępu do wszystkich potrzebnych mu programów i narzędzi za pomocą jednego wygodnego klawisza, wywołującego menu pozwalające na uruchomienie wszystkich programów w nim umieszczonych.

Na tym opiera się właściwie działanie całego programu. Jest to rozwiązanie wręcz genialne w swojej prostocie, pozwalające na wykorzystanie bardzo wygodnego w użyciu menu i wydajne przyspieszenie korzystania z komputera. Menu zorganizowane jest w sposób odzwierciedlający układ liter na klawiaturze i pozwala na przypisanie skrótu klawiszowego do każdego właściwie przycisku (w układzie QWERTY). Uruchomienie programu jest tak proste jak wciśnięcie klawisza. Program jest co prawda ograniczony do dwudziestu sześciu pozycji na zwykłych klawiszach i czterech na nowych, jednak dzięki możliwości ustawienia wielu kart ze skrótami, liczba możliwości jest właściwie nieskończona.

Program jest szczególnie przydatny dla osób mających pewne problemy z korzystaniem z kombinacji klawiatura i myszka, na przykład osób niepełnosprawnych. Program pozwala na wydatne przyspieszenie pracy i korzystanie z komputera w dużo wygodniejszy i przyjemniejszy sposób, niż gdyby mieli męczyć się z myszką. I to właśnie ze względu na potencjalnie bardzo duży zysk w ergonomii i wygodzie korzystania z komputera warto ten program polecić.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone