Fallout 1.1 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Fallout 1.1

Program properties
Rozmiar 494.14 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.gog.com/en/gamecard/fallout
Licencja BOX
Data wysłania 23.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 248

Opis wydawcy

Fallout to jedna z najlepiej znanych gier komputerowych na świecie, będąca klasycznym RPG osadzonym w świecie zniszczonym wojną atomową. Jest to nadal, nawet w roku 2012, żyli przeszło 15 lat po premierze, znakomity tytuł oferujący bezprecedensową swobodę w graniu postacią, a także nieliniową, wciągającą fabułę, fascynujący, rozbudowany świat i właściwie wszystko, czego można sobie zamarzyć od porządnego RPG.

Świat Fallouta to świat, który przeżył atomową zagładę w 2077 roku. Z popiołów zrujnowanych Stanów Zjednoczonych stopniowo wyłaniały się pojedyncze grupki ludzi, które rozpoczęły jakże trudne dzieło odbudowy cywilizacji. Akcja gry rozgrywa się w 2162 r., gdy ludzie odbudowali swoje siedziby na zachodnim wybrzeżu USA, przynajmniej częściowo, a ludzkość powoli podnosi się z popiołów. Jest to jednak nadal rzeczywistość w znacznej mierze bezludna i niebezpieczna. Poza nielicznymi umocnionymi miastami i wioskami, pustkowia są szalenie niebezpieczne, ze względu na grasujących bandytów, fanatyków religijnych i mutanty za każdym rogiem. A nad tym unosi się mroczny cień pewnego szalonego dyktatora i jego armii...

Gra oferuje niezwykle rozbudowany system rozwoju postaci, bardzo wiele questów i miejsc do odwiedzenia, a także niebywale inspirujący i wciągający jak bagno klimat. Jest to jedna z tych gier, które po ukończeniu na naprawdę długo pozostają w pamięci. Pomaga w tym też unikalny styl graficzny inspirowany latami pięćdziesiątymi i klasycznymi komiksami i powieściami science fiction.

Fallout dostepny jest na serwisie GOG.com za niewielką cenę 5.99$.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone