Fallout 2 1.02D Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Fallout 2 1.02D

Program properties
Rozmiar 566.41 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.gog.com/en/gamecard/fallout_2
Licencja Beerware
Data wysłania 23.3.2012
System
  • Windows 95/ME/2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 909

Opis wydawcy

Tak samo jak nikomu nie trzeba przedstawiać serii gier Fallout, tak samo nikomu nie trzeba chyba przedstawiać drugiej jej części, czyli Fallout 2. Jest to znakomita, wyjątkowo rozbudowana kontynuacja oferująca znacznie większy świat, więcej miast, zadań, postaci, bardziej wyważony system rozwoju postaci i generalnie dużo, dużo więcej. Jako klasyka gier cRPG (komputerowych gier fabularnych) jest ona obowiązkową lekturą dla każdego właściwie gracza.

Świat Fallout 2 przeżył apokalipsę, sprowadzoną na świat przez człowieka za pomoca broni atomowej. W 2077 roku świat zapłonął, a cywilizacja cofnęła się o ponad dwa stulecia. Jednak ludzkość przeżyła, na ten czy inny sposób, ale jednak. W 2161 roku pojawiło się nowe zagrożenie dla potomków tych, co przetrwali nuklearny holokaust: prowadzone przez szalonego/wizjonerskiego mutanta (punkt widzenia zależy od osoby zapytanej) armie innych mutantów planowały podbicie zachodniego wybrzeża dawnych Stanów Zjednoczonych. Jednakże dzięki postawie jednego człowieka plan ten się nie powiódł. Fallout 2 rozpoczyna się osiemdziesiąt lat później, w 2141 roku, w wiosce założonej przez tego bohatera. Świat rozwinął się znacznie przez niemal stulecie i jest teraz diametralnie inny. Jednak na ten świat czyha zagłada, tym wredniejsza, że zupełnie niespodziewana i ze strony zupełnie nieznanego przeciwnika...

Fallout 2 oferuje ogromny świat rozrywki, w którym znajduje się kilkanaście ogromnych lokacji do odwiedzenia, grubo ponad setka indywidualnych postaci, kilkanaście postaci mogących wziąć udział wraz z nami w przygodzie, a także rozwinięty i bardziej wyważony system rozwoju postaci, ogromna ilość broni, no i zadań oraz problemów do rozwiązania.

Znakomity Fallout 2 jest dostępny do pobrania z serwisu GOG.com (Good Old Games) w niewielkiej cenie 5.99$. Warto polecić ogromny mod Fallout 2 Restoration Patch, przywracający ogromną ilość materiału w grze, także dostępny poprzez serwis Softcoffee.net.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone