Jagged Alliance 2 1.12 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Jagged Alliance 2 1.12

Program properties
Rozmiar 546.88 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.gog.com/en/gamecard/jagged_alliance_2
Licencja BOX
Data wysłania 23.3.2012
System
  • Windows 95/ME/2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 254

Opis wydawcy

Jagged Alliance 2 to jedna z najlepszych gier z gatunku turowych gier taktycznych, pozwalająca użytkownikowi na wcielenie się w dowódcę oddziału najemników wynajętych przez prawowitego władcę niewielkiego kraju trzeciego świata, których celem jest odbicie kraju i usunięcie królowej uzurpatorki. Gra oferuje niezwykle rozbudowany system walki w systemie turowym, wyjątkowo ciekawe postaci oraz duży wybór ekwipunku.

Grę należy polecić wszystkim osobom, dla których istotna jest wysoka złożoność gry i bardzo rozbudowany świat. Walka toczy się na dwóch płaszczyznach na mapie ukazanej w rzucie izometrycznym, zaś najemnicy i żołnierze królowej mogą się poruszać swobodnie w dowolny sposób, od biegania pod ostrzałem, po ciche podczołgiwanie się do przeciwnika. Dzięki oddaniu do dyspozycji gracza (i przeciwnika) dużego arsenału broni od rewolweru Smith & Wesson Police Special .38 poprzez karabiny szturmowe AKM, Steyr AUG czy C7, po ręczne wyrzutnie rakietowe M72 LAW, moździerze i duży wybór materiałów wybuchowych, walka może mieć zaskakujący przebieg i stanowi poważne, acz wyjątkowo satysfakcjonujące wyzwanie.

Osobny akapit trzeba poświęcić ukazaniu świata i charakteryzacji postaci. Chociaż sama grafika jest już przestarzała, to stylizacja portretów postaci i interfejsu jest nadal tak świeża, jak ongiś, zaś dźwięk... Słusznie pewne czasopismo określiło autorów gry, Sir-Tech Interactive, jako bogów dźwięku. Paleta odgłosów pola bitwy jest szeroka, jednak pazur gra pokazuje w momencie odezwania się którejkolwiek z postaci. Znakomita charakteryzacja, połączona z fenomenalnie dobranymi i podłożonymi głosami sprawia, iż po prostu nie zapomina się ani postaci, ani ich głosów.

Gra kosztuje niecałe 10$ na serwisie GOG.com, zaś fenomenalny dodatek JA2 v1.13, zmieniający Jagged Alliance 2 w mistrzostwo gier taktycznych, jest dostępny bezpłatnie poprzez nasz serwis.

 

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone