BorderMaker 5 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

BorderMaker 5

Program properties
Rozmiar 2.34 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.bordermaker.nl/en/
Licencja Freeware
Data wysłania 23.3.2012
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 3/5
  • Pobrań 111

Opis wydawcy

Program BorderMaker to niewielki, acz całkiem przydatny program do edytowania grafiki pozwalający użytkownikowi na dodawanie ramek, tekstu i innych elementów do naszych plików graficznych, pozwalając na unikalne oznaczanie ich oraz edytowanie fragmentów w celu ulepszenia plików graficznych lub zdjęć przed ich opublikowaniem lub by łatwo oznaczać nasze zdjęcia w kolekcji.

Za pomocą BorderMaker w łatwy, wygodny sposób dodamy wszelkie elementy graficzne typu ramki, tekst, znaki wodne i inne tego typu elementy do naszego pliku graficznego. Użytkownik może między innymi wykorzystać takie narzędzia jak dodawanie ramek jednolitego koloru lub nakładanie ramek z opcjonalną możliwością zaokrąglania ich krawędzi, modyfikowania przezroczystości lub tworzenia i wykorzystywania własnych, jasno określonych stylów. Program obsługuje także dodawanie znaków wodnych, tekstu, pozwalając na dodanie własnych słów, oznaczeń i innych elementów, a także narzędzia pozwalające na wyciąganie i dodawanie danych EXIF bezpośrednio do widocznej części programu. Program umożliwia podgląd rezultatów na próbnym obrazie z możliwością wyostrzenia go w procesie USM, zaawansowane zmienianie nazw plików i dodatkową możliwość wgrywania plików poprzez klient FTP.

Program posiada bardzo wygodny w użyciu i zaawansowany interfejs wykorzystując wiele rozwiniętych rozwiązań. Wydajność programu jest bardzo wysoka i pozwala na pełne wykorzystanie możliwości, nawet jeśli momentami jest on dosyć trudny w użyciu.

3/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone