Magic Assistant 1.2.3 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Magic Assistant 1.2.3

Program properties
Rozmiar 34.18 MB
Wydawca
Strona internetowa http://sourceforge.net/apps/mediawiki/mtgbrowser/index.php?title=Main_Page
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 23.3.2012
System
  • Windows 95/ME/2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62, Mac OsX
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 55

Opis wydawcy

Narzędzie o nazwie Magic Assistant jest programem hobbystycznym skierowanym do graczy grających w niezwykle popularną grę karcianą Magic: The Gathering, pozwalającą im na wykorzystanie szeregu narzędzi pozwalających na zautomatyzowanie niektórych z elementów przygotowywania naszej talii kart do gry, a także turniejów gry w Magic: The Gathering.

Za pomocą programu możemy między innymi porządnie zorganizować naszą kolekcję kart oraz wyszukiwać nowe, które stanowiłyby znakomite uzupełnienie naszej kolekcji i wzmocnienie ich. Ta cześć programu nazywa się Card Organizer i pozwala na przeglądanie oficjalnych kart i filtrowanie ich, tworzenie własnej osobistej kolekcji kart i decków. Moduł ten posiada także tak przydatne narzędzia jak analizator, pozwalający na zwizualizowanie między innymi ilości many potrzebnej w trakcie rozgrywki, generowanie raportów co do składu naszej kolekcji i procentowego udziału w niej poszczególnych rodzajów kart etc. Za pomocą programu możemy nawet poćwiczyć budowanie decka z użyciem tak zwanych zapieczętowanych talii i booster packs. Program instaluje się z jedną, stałą bazą danych, którą można swobodnie aktualizować z użyciem wbudowanej w program opcji aktualizacji bazy danych kart. Program posiada przy tym wbudowany przydatny moduł pomocy i dużą liczbę dokumentacji online.

Narzędzie do organizowania Turniejów, Tournament Designer, pozwala na tworzenie i zarządzanie zarówno domowymi, jak i oficjalnymi turniejami z wykorzystaniem automatycznych terminarzy turniejowych.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone