Anno 2070 Assistant 2.0 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Anno 2070 Assistant 2.0

Program properties
Rozmiar 5.18 MB
Wydawca
Strona internetowa http://sourceforge.net/projects/a2070asst/?source=directory
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 23.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 72

Opis wydawcy

Program o nazwie Anno 2070 Assistant jest tym, na co wskazuje jego nazwa: wygodnym, bardzo wszechstronnym pomocnikiem zoptymalizowanym pod grę Anno 2070, pozwalającym na generowanie dokładnych raportów na temat prowadzonej przez nas cywilizacji, jej potrzeb, a także informacji pomagających w tworzeniu odpowiedniego przemysłu.

Narzędzie to jest lekką i wygodną w użyciu aplikacją, która jest znakomita pomocą dla każdego fana tej jednej z najciekawszych strategii ostatnich lat. Operuje ona bez połączenia z internetem i pozwala na kalkulowanie potrzeb ludności w czasie rzeczywistym, a także obliczanie, ile elementów przemysłu potrzeba do utrzymania jej poziomu. Program pozwala także na przeglądanie łańcuchów produkcyjnych, łącznie z informacją na temat kosztów w nich zawartych, rozkładu budynków, porównań produkcji i więcej. Program pozwala także na szybkie zapisywanie wartości używanych przez naszą cywilizację, dla usprawnienia dostępu do nich w późniejszym terminie.

A suche fakty? Program zawiera kalkulator ludności, łańcuchów przemysłowych, budynków, mieszkań, a także ekrany pozwalające na porównywanie produkcji i możliwość konfiguracji stałego użytkownika. Sprawia to, iż jest to wyjątkowo wygodne w użyciu i, co ważniejsze, wyjątkowo potężne narzędzie bardzo ułatwiające korzystanie z gry i planowanie rozwoju naszej cywilizacji.

A wszystko opakowane jest wyjątkowo wygodnym, zgrabnym interfejsem umożliwiającym szybki i wygodny dostęp do właściwie każdego elementu.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone