Raima Radio 2.67.3 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Raima Radio 2.67.3

Program properties
Rozmiar 11.23 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.raimersoft.com/rarmaradio.aspx
Licencja Freeware
Data wysłania 23.3.2012
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 57

Opis wydawcy

Program o nazwie Raima Radio to wygodne w użyciu narzędzie skierowane do fanów internetowych radiostacji, pozwalająca użytkownikowi na łączenie się z i słuchanie ich za pośrednictwem jednego, przyjaznego interfejsu. Program oferuje ogromną ilość ciekawych, znakomitych radiostacji, które oferują, cóż, ciekawą i bardzo fajną muzykę.

Za pomocą Raima Radio możemy łączyć się z ogromną ilością internetowych radiostacji posegregowanych z użyciem takich kryteriów jak gatunek muzyki, kraj, z którego radiostacja nadaje oraz na bieżąco zapisuje stacje, których słuchamy. Program pozwala ponadto na łatwe nagrywanie jednej lub więcej stacji jednocześnie i na zapisywanie nagrania jako plików MP3. Za pomocą Raima Radio możemy także łatwo ustawiać terminarz, w którym określamy, która stacja kiedy ma zostać uruchomiona, nagrana itd. Inne funkcje oferowane przez program to między innymi automatyczne pobieranie i wyświetlanie okładki albumy, z którego pochodzi piosenka, wyszukiwanie i wyświetlanie tekstu do niej, obsługa wtyczek do WinAmpa, wyszukiwanie stacji, lista ulubionych stacji, przypadkowe odtwarzanie i tak dalej. Raima Radio oferuje także możliwość stworzenia listy poszukiwanych piosenek, pozwalającej na monitorowanie stacji i nagrywanie tytułów, kiedy pojawią się na falach eteru.

Program jest wygodnym i baaardzo uniwersalnym narzędziem do słuchania stacji radiowych. Jeśli mamy ochotę posłuchać muzyki, a nie chcemy płacić abonamentu, jest to znakomita propozycja dla każdego radiofana.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone