KMPlayer 3.2.0 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

KMPlayer 3.2.0

Program properties
Rozmiar 1.71 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.kmplayer.com/
Licencja Freeware
Data wysłania 23.3.2012
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 53

Opis wydawcy

Na rynku odtwarzaczy multimedialnych mogłoby się wydawać, iż wszystko już wymyślono, w każdym aspekcie. Ale nawet jeśli, to zawsze będą różnice w implementacji pomysłów i wydajności oferowanych przez programistów odtwarzaczy. Są odtwarzacze lepsze, są odtwarzacze grosze... no i jest KMPlayer: jeden z najlepszych i najbardziej rozbudowanych, a co za tym idzie, przydatnych odtwarzaczy multimedialnych.

Program ten to w pełni wyposażony zestaw elementów potrzebnych do odtwarzania właściwie wszystkich plików wideo, pozwalający na zaawansowane kontrolowanie sposobu, w jaki oglądamy nasze filmy. Narzędzia te umożliwiają pełne zarządzanie odtwarzanym filmem, a także otwieranie szerokiej gamy formatów audio i wideo, rozbudowane możliwości kontrolowania ekranu, napisów, modyfikowanie i zarządzanie kolorami oraz o wiele więcej. Jest to, jednym zdaniem, znakomity odtwarzacz z ogromną ilością możliwości.

należy jednak zaznaczyć, iż nie jest to bynajmniej najbardziej przyjazny użytkownikowi odtwarzacz, a co gorsza, posiada dość ograniczoną dokumentację i bynajmniej nie ułatwia sprawy, gdy chcemy się obsługi jego nauczyć. Jest to jednakże nieznaczny problem, gdyż idzie się dość szybko rozeznać w tym, co, gdzie i jak pasuje, a także jak najlepiej program wykorzystać. Połączenie tych wszystkich cech sprawia, iż jest to wyjątkowo potężne narzędzie, lecz skierowane bardziej do zaawansowanych użytkowników niż początkujących. Program polecamy, bez dwóch zdań!

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone