ISO Workshop 2.3 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

ISO Workshop 2.3

Program properties
Rozmiar 1.71 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.glorylogic.com/iso_workshop.html
Licencja Freeware
Data wysłania 23.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 37

Opis wydawcy

Narzędzie o nazwie ISO Workshop to wygodne w użyciu oprogramowanie, pozwalające użytkownikowi na zaawansowane zarządzanie i przetwarzanie plików w formatach powszechnie używanych do zapisywania i przenoszenia obrazów płyt CD, DVD oraz BD (Bluray). Program obsługuje nie tylko format ISO, ale także inne rozszerzenia powszechnie wykorzystywane do zapisywania obrazów płyt i przesyłania ich.

Program, pomimo tytułu, obok ISO obsługuje także obrazy w formatach BIN, CUE, NRG, MDF, CDI i wiele innych formatów. Program pozwala na ekstrahowanie plików bezpośrednio z obrazów płyt, tworzenie obrazów ISO lub BIN z dysków w formatach CD, DVD lub BD, konwertowanie innych formatów obrazów płyt do formatów ISO lub BIN, a także, oczywiście, wypalanie obrazów na płytach CD lub DVD za pomocą zintegrowanego w programie silnika wypalania. Sprawia to, iż ISO Workshop to naprawdę znakomite i bardzo rozbudowane narzędzie pozwalające na pełne manipulowanie obrazami płyt.

Program jest bardzo łatwy i wygodny w użyciu, co sprawia, iż będzie znakomitą propozycją dla nieco mniej doświadczonych użytkowników komputerów. Łatwość i wszechstronność programu pozwalają na naprawdę bardzo wygodne manipulowanie formatami. Jednakże da bardziej zaawansowanych użytkowników bardziej złożone programy, jak na przykład Imgburn, mogą być bardziej atrakcyjne. Nie zmienia to faktu, iż jako znakomite i bardzo rozwinięte narzędzie do łatwego tworzenia i zarządzania naszymi obrazami płyt, jest to nadal program jak najbardziej pięciogwiazdkowy.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone