KompoZer 0.7.10 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

KompoZer 0.7.10

Program properties
Rozmiar 54.69 MB
Wydawca
Strona internetowa http://kompozer.net/
Licencja Freeware
Data wysłania 23.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 44

Opis wydawcy

Narzędzie o nazwie KompoZer to, jak nieskromnie twierdza jego autorzy, to ostateczne rozwiązanie problemów stojących przed wieloma użytkownikami komputerów, a mianowicie problemy ze stworzenie ładnej i profesjonalnie wyglądającej strony internetowej bez potrzeby posiadania zaawansowanych umiejętności w dziedzinie HTML czy CSS. Innymi słowy, jest to w pełni wyposażony, bardzo rozwinięty i zaawansowany edytor stron internetowych, pozwalający na stworzenie pięknie wyglądających i rozbudowanych stron.

Jest to kompletny, w pełni wyposażony system autorowania stron internetowych, łączący w jedno, zgrabne i bardzo wygodne opakowanie wiele narzędzi niezbędnych do publikowania stron internetowych, a zatem klienta przesyłania plików na serwer, i ogromnie rozbudowanej palety narzędzi do rozbudowywania strony, w oparciu o bardzo potężny i zaawansowany Mozillowy engine Gecko. Jest to bardzo szybki, wygodny i niezawodny silnik wykorzystywany na całym świecie przez wielu twórców oraz cały czas rozbudowywany i rozwijany o nowe elementy zwiększające jego przydatność i możliwości.

A jakie narzędzia wchodzą w skład programu? Edytor WYSIWYG (Co Tworzysz, To I Masz), zintegrowany klient wysyłania plików za pośrednictwem protokołu FTP, niezawodne narzędzie tworzenia kodu HTML kompatybilnego z wszystkimi współczesnymi przeglądarkami, możliwość przeskakiwania pomiędzy trybem edytowania WYSIWYG i HTML, edytowanie w kartach i wiele, wiele więcej. Rozbudowane możliwości i wygodny w użyciu interfejs sprawiają, iż jest to narzędzie które można bez problemu polecić każdemu, nawet najbardziej wybrednemu użytkownikowi komputerów.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone