FasterFox 4.7.8 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

FasterFox 4.7.8

Program properties
Rozmiar 0.31 MB
Wydawca
Strona internetowa http://fastestfox-browse-faster.browser1.de/
Licencja Freeware
Data wysłania 24.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 40

Opis wydawcy

FastestFox to ciekawy dodatek do przeglądarki internetowej Firefox, oferujący użytkownikowi ogromną ilość elementów rozwijających prędkość i działanie przeglądarki, skupiającą się głównie na wyszukiwaniu przez przeglądarkę elementów w sieci Internet, a także opcjach umieszczanych w menu kontekstowym uruchamianym wewnątrz programu.

Dodatek FastestFox pozwala na szybkie i wygodne zintegrowanie z przeglądarką opcji pozwalających na wygodne zintegrowanie z naszym menu kontekstowym programu Firefox takich opcji jak na przykład Google czy Wikipedia. Program generuje w momencie wciśnięcia klawisza dynamiczna bańkę zawierającą opcje, opierającą się na kontekście w jakim została ona wywołana. I tak, bańka pozwala użytkownikowi na przeglądanie wybranych przez nas stron w poszukiwaniu określonego terminu bądź fragmentu, a także możliwość uruchomienia wyszukiwania meta informacji (oparte na funkcjonalności qLauncher) i wybranych linków wyszukiwawczych połączonych z Google i Wikipedią na stałe. Program pozwala także na przekształcenie odnośników napisanych zwykłym tekstem w nadające się do klikania i uruchamiania normalnego odnośniki, a także pobieranie wszystkich obrazów, linków i multimediów znajdujących się na aktualnie otwartej stronie. Inne opcje to między innymi przeglądanie rezultatów wyszukiwania Google jako jednej, długiej strony, bez klikania na przyciski do przejścia na następną stronę.

Wszystkie opcje konfiguruje się za pomocą wygodnego w użyciu dialogu konfiguracji programu.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone