Sylpheed 3.1.3 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Sylpheed 3.1.3

Program properties
Rozmiar 6.25 MB
Wydawca
Strona internetowa http://sylpheed.sraoss.jp/en/
Licencja Freeware
Data wysłania 24.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 39

Opis wydawcy

Sylpheed to niewielki, lekki, lecz bardzo potężny program służący do odbierania, wysyłania i oczywiście, zarządzania pocztą elektroniczną za pomocą szeregu protokołów pocztowych, od tych bardziej podstawowych, po te bardzo, ale to bardzo zaawansowane. Program jest niezwykle rozbudowany, jak na swoje rozmiary i bardzo, ale to bardzo przydatny. Połączenie tych cech sprawia, iż program jest jak najbardziej godny polecenia.

Sylpheed pozwala użytkownikowi na skorzystanie z bardzo niewielkiego i nie obciążającego komputera w znaczny sposób programu, wyposażonego we wszystkie funkcje niezbędne dla klienta pocztowego, z dodatkową obsługą funkcji i elementów rzadziej spotykanych, jak zintegrowane filtrowanie Bajezjańskiego spamu, formularze e-mailowe, filtrowanie maili, obsługa Pretty Good Privacy, zbiorowe przetwarzanie poczty zgodnie z ustawionymi rpzez człowieka opcjami i zasadami, obsługa komend zewnętrznych i więcej. Program obsługuje POP3, IMAP4rev1 oraz SMTP, NNTP (NetNews), Ipv6 i kodowaną komunikację za pośrednictwem protokołu SSL.TLSv1. Inne funkcje programu to między innymi importowanie i eksportowanie programów do formatów mbox, bardzo rozbudowana międzynarodowość programu, w tym obsługa obcych języków, przeszukiwanie poczty i wiele więcej.

Cały program jest opakowany w bardzo wygodny i przyjazny użytkownikowi interfejs, a do tego działa niezwykle szybko i wydajnie. Sprawia to, iż program warto polecić, szczególnie tym poszukującym potężnego, wygodnego narzędzia do zarządzania pocztą.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone